Tegevused ja trennid

Juuni 2022

01.juuni Seltsimaja Loovustuba (lastele meisterdamine) kell 15.00 -18.30
02.juuni Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
06.juuni Töötuba Akvarelltehnikas liblikas kell 18.30 – 21.00

Mai 2022

01.mai Vääna kandi talgud kell 12.00 – 15.00 (koguneme seltsimaja juurde kell 12.00)
02.mai Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
03.mai Seltsimaja lauluklubi kell 19.00 – 20.30
03.mai Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
04.mai Seltsimaja Loovustuba (lastele meisterdamine) kell 15.00 -18.30
05.mai Pensionäride juukselõikus kell 9.30 – 11.30
05.mai Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
08.mai HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
09.mai Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
10.mai Seltsimaja lauluklubi kell 19.00 – 20.30
10.mai Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
11.mai Seltsimaja Loovustuba (lastele meisterdamine) kell 15.00 -18.30
12.mai Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
15.mai HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
16.mai Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
17.mai Seltsimaja lauluklubi kell 19.00 – 20.30
17.mai Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
18.mai Seltsimaja Loovustuba (lastele meisterdamine) kell 15.00 -18.30
19.mai Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
22.mai HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
23.mai Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
24.mai Seltsimaja lauluklubi kell 19.00 – 20.30
24.mai Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
25.mai Seltsimaja Loovustuba (lastele meisterdamine) kell 15.00 -18.30
26.mai Vääna kandi mõttetalgud kell 18.30 – 20.00
26.mai Skautide Hunduring kell 18.30 – 19.30
30.mai Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
31.mai Seltsimaja lauluklubi kell 19.00 – 20.30
31.mai Keraamikaring kell 19.00 – 21.00

Aprill 2022

03.aprill HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
04.aprill Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
05.aprill Seltsimaja lauluklubi kell 19.00 – 20.30
05.aprill Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
06.aprill Seltsimaja Loovustuba (lastele meisterdamine) kell 15.00 -18.30
07.aprill Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
10.aprill HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
11.aprill Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
12.aprill Seltsimaja lauluklubi kell 19.00 – 20.30
12.aprill Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
13.aprill Seltsimaja Loovustuba (lastele meisterdamine) kell 15.00 -18.30
14.aprill Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
17.aprill HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
18.aprill Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
18.aprill Pintselkirja õpituba kell 18.00 – 20.00
19.aprill Seltsimaja lauluklubi kell 19.00 – 20.30
19.aprill Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
20.aprill Seltsimaja Loovustuba (lastele meisterdamine) kell 15.00 -18.30
21.aprill Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
24.aprill HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
26.aprill Seltsimaja lauluklubi kell 19.00 – 20.30
26.aprill Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
27.aprill Seltsimaja Loovustuba (lastele meisterdamine) kell 15.00 -18.30
30.aprill Seltsimaja broneeritud 17.00 – 02.00

Märts 2022

01.märts Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
02.märts Vääna Noortetoa päevalaager kell 9.00 – 17.00
03.märts Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
04.märts Broneeritud Skautide kinnine üritus kell 17.30 – 21.00
07.märts Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
07.märts Brad Jürjensi kitarriklass kell 19.00 – 20.00
08.märts Seltsimaja lauluklubi kell 19.00 – 20.00
08.märts Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
09.märts Seltsimaja Loovustuba kell 15.00 – 18.30
10.märts Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
13.märts HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
14.märts Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
15.märts Seltsimaja lauluklubi kell 18.30 – 19.30
15.märts Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
16.märts Seltsimaja Loovustuba kell 15.00 – 18.30
17.märts Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
20.märts HK Unicorn Squad 2.kursus kell 15.00 – 17.00
21.märts Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
22.märts Seltsimaja lauluklubi kell 18.30 – 20.00
22.märts Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
23.märts Seltsimaja Loovustuba kell 15.00 – 18.30
24.märts Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
27.märts HK Unicorn Squad 2.kursus kell 15.00 – 17.00
28.märts Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
29.märts Seltsimaja lauluklubi kell 19.00 – 20.30
29.märts Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
30.märts Seltsimaja Loovustuba (lastele meisterdamine) kell 15.00 – 18.30
30.märts Investeerimishuviliste grupi ümarlaud kell 19.00
31.märts Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30

Veebruar 2022

01.veebr. Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
02.veebr Seltsimaja Loovustuba kell 15.00 – 18.30
03.veebr Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
07.veebr Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
08.veebr Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
09.veebr Seltsimaja Loovustuba kell 15.00 – 18.30
10.veebr Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
12.veebr Sõbrapäevaks ettevalmistused (töötuba) kell 12.00 – 15.00
14.veebr Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00 (vildime südameid)
15.veebr Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
16.veebr Seltsimaja Loovustuba kell 15.00 – 18.30
16.veebr Investeerimishuviliste grupi ümarlaud kell 19.00
17.veebr Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
21.veebr Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
23.veebr Seltsimaja Loovustuba kell 15.00 – 18.30

Jaanuar 2022

10.jaan. Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
13.jaan Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
17.jaan Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
18.jaan. Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
20.jaan Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
24.jaan Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00
26.jaan Seltsimaja Loovustuba kell 15.00 – 18.30
26.jaan Investeerimishuviliste grupp (algajad) kell 19.00
27.jaan Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
30.jaan Virmaliste koolitus kell 11.00 – 15.00
31.jaan Vääna Noortetuba kell 14.30 – 18.00 (jääb ära)

Detsember 2021

02.dets. Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
04.dets. Toolipõhja tuunimine kell 11.00 – 15.00
05.dets. Lasteteater ” Uskumatud juhtumised päkapiku külas” kell 12.00
05.dets. HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
07.dets Investeerimishuviliste grupp (algajad) kell 19.00
07.dets. Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
09.dets. Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
11.dets Piparkoogi kaunistamise töötuba kell 12.00 – 15.00
12.dets.Vääna Jõululaat kell 12.00 – 17.00
14.dets Vääna Mõisakooli lapsed 8.30 – 11.00
14.dets. Seltsimaja broneeritud 17.00 – 19.00
14.dets. Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
15.dets Vääna Mõisakooli lapsed kell 9.15 – 11.00
16.dets Seltsimaja broneeritud kell 9.00 – 16.00
16.dets. Skautide jõulupidu kell 18.00 – 20.0
17.dets Seltsimaja broneeritud kell 9.00 – 13.00
20.dets. Seltsimaja broneeritud kell 9.00 – 12.15
20.dets Pensionäride jõulupidu kell 13.00 – 15.30
21.dets Seltsimaja broneeritud kell 12.00 – 16.00
26.dets Seltsimaja broneeritud

November 2021

01.nov Vääna Noortetuba Seebikoda kell 13.30 – 18.00
02.nov Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
03.nov Koolitus “Sügisvärvid” kell 18.00 – 21.00
04.nov Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
06.nov Teeme trühvleid! kell 11.00 – 14.00
06.nov Seltsimaja broneeritud alates kell 16.00
07.nov HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
09.nov Investeerimishuviliste 1.grupp (algajad) kell 19.00
09.nov Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
11.nov Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
12.nov Seltsimaja broneeritud alates kell 19.00
13.nov Toolipõhja/jalapingi töötuba kell 11.00 – 15.00
14.nov HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
15.nov Vääna Noortetuba Kokaklubi kell 14.30 – 18.00
16.nov Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
18.nov Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
21.nov HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
22.nov Vääna Noortetuba Savi voolimine kell 14.30 – 18.00
23.nov Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
25.nov Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
26.nov Jõulukuulide valamise töötuba kell 18.00 – 21.00
28.nov HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
29.nov Vääna Noortetuba Scrunchie töötuba kell 14.30 – 18.00
30.nov Keraamikaring kell 19.00 – 21.00

Oktoober 2021

02.okt Seltsimaja broneeritud kell 14.00 – 16.00
03.okt HK Unicorn Squad kell 15.00 – 16.30
05.okt Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
07.okt Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
10.okt HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
11.okt Vääna Noortetuba Kokaklubi kell 13.30 – 18.00
12.okt Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
13.okt Investeerimishuviliste 1.grupp (algajad) kell 19.00
14.okt Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
17.okt HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
18.okt Makramee lillekiigu töötuba kell 18.00 – 20.00
19.okt Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
21.okt Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30
23.okt Seltsimaja broneeritud alates kell 12.00
24.okt HK Unicorn Squad kell 15.00 – 17.00
26.okt Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
31.okt Skautide Halloweeni pidu kell 18.00 – 20.00 Jääb ära!

September 2021

04.sept Inkscape koolitus kell 10.00-14.00 JÄÄB ÄRA
04.sept Seltsimaja broneeritud alates kell 14.00
05.sept Lastele teatrietendus “Ma ei mängi sinuga” Vääna mõisa tall-tõllakuuris kell 13:00 – 13:40
07.sept Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
14.sept Skautide lipkonna juhatuse koosolek 18.30 – 20.00
14.sept Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
15.sept HVAKN kogunemine
17.sept Seltsimaja broneeritud
21.sept Keraamikaring kell 19.00 – 21.00
24.sept Skautide kogunemine kell 18.00 – 20.00
25.sept Seltsimaja broneeritud kell 16.00 – 19.30
26.sept Lamba valmistamise töötubaJÄÄB ÄRA!
26.sept HK Unicorn Squad kell 15.00 – 16.30
30.sept Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.30 – 19.30

August 2021

03.august Keraamikaring Seltsimajas kell 19.00 – 21.00
10.august Skautide aastakoosolek Seltsimajas kell 18.30 – 20.00
10.august Keraamikaring Seltsimajas kell 19.00 – 21.00
15.august Vääna metsa aktiivgrupi koosviibimine Seltsimajas kell 16.00 – 19.00
17.august Keraamikaring Seltsimajas kell 19.00 – 21.00
24.august Keraamikaring Seltsimajas kell 19.00 – 21.00
28.august Seltsimaja on broneeritud
31.august Seltsimaja on broneeritud kell 19.00 – 22.00
31.august Keraamikaring Seltsimajas kell 19.00 – 21.00

Juuli 2021

01.juuli RMK avalik koosolek Seltsimajas kell 17.00 – 19.00
06.juuli Keraamikaring Seltsimajas kell 19.00 – 21.00
11.juuli Vääna küla päev Vääna mõisapargis ja tall-tõllakuuris
kell 12.00 – 20.00
13.juuli Keraamikaring Seltsimajas kell 19.00 – 21.00
20.juuli Keraamikaring Seltsimajas kell 19.00 – 21.00
27.juuli Keraamikaring Seltsimajas kell 19.00 – 21.00

Juuni 2021

03.juuni Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00 – 20.00
11.juuni Jaagup Kreem ja Taavi Langi Vääna tall-tõllakuuris
kell 19.00 – 21.00
28.juuni RMK avalik koosolek Vääna külas Otsatalu ja Küüni teede ristil kell 18.00 – 20.00

Mai 2021

06.mai Vääna Noortetoaga koristustalgud kell 14.00 – 18.00
06.mai Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00 – 19.00
08.mai Pildiraami töötuba kell 12.00 – 15.00
13.mai Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00 – 19.00
20.mai Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00 – 19.00
27.mai Matk Vääna Noortetoaga kell 14.30 – 18.00
27.mai Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00 – 19.00

Aprill 2021

Aprillis tegevusi ei toimu üleriigiliste piirangute ja perenaise haigestumise tõttu

Märts 2021

30.märts 2.veebikoosolek “Hoiame Vääna metsa” kell 19.00
23.märts Veebikoosolek “Hoiame Vääna metsa” kell 19.00
13.märts Seltsimaja on broneeritud kell 13.00 – 18.00
04.märts Investeerimishuviliste 2.grupp (algajad) kell.19.00

Veebruar 2021

26.veebr Seltsimaja on broneeritud kell 11.00 – 17.00
23.veebr Investeerimishuviliste 1.grupp (algajad) kell 19.00
23.veebr M.Hint laste etiketikoolitus (individ.õpe) kell 17.00 -18.30
20.veebr Vääna Tiigi tänava liuvälja avamine kell 13.00 – 15.00
18.veebr Skautide Hunduring Seltsimajas kell 17.00 – 18.00
18.veebr Pühvli aasta tervitamine ja tuleshow seltsimaja hoovis ………. kell 16.00 – 18.00
14.veebr Veetlevate leedide koolitus kell 11.00
13.veebr Sõbrale kommilille meisterdamine kell 12.00 – 15.00
11.veebr Investeerimishuviliste 2.grupp (algajad) kell 19.00
10.veebr Sõbrapäeva kaartide meisterdamine kell 15.00 – 18.00
07.veebr Skautide Hunduringi matk kell 13.00 – 14.00
04.veebr Investeerimishuviliste 1.grupp (algajad) kell 19.00
03.veebr Investeerimishuviliste grupp (edasijõudnud) kell 19.00

Detsember 2020

10 dets Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00-19.00
08 dets Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
04 dets Seltsimaja broneeritud alates kell 16.30
03 dets Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00-19.00
01 dets Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
01 dets – 22 dets Virtuaalne jõululaat Vääna Seltsimaja Facebookis. Iga päev üks või mitu uut pakkumist.

November 2020

29 nov Veetlevate Leedide koolitus (3 osa) Seltsimajas kell 11.00-14.00 koolitaja Maimu Hint
26 nov Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00-19.00
24 nov Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
21 nov Jõuluehete meisterdamise töötuba Seltsimajas kell 11.00-14.00, juhendab Irma Estra
20 nov Haapsalu salli kudumise õpituba (kolmas moodul) Seltsimajas kell 19.00-21.00 Juhendab Pille Källe
19 nov Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00-19.00
17 nov Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
15 nov Veetlevate Leedide koolitus (2 osa) Seltsimajas kell 11.00-14.00 koolitaja Maimu Hint
13 nov Haapsalu salli kudumise õpituba (teine moodul) Seltsimajas kell 19.00-21.00 Juhendab Pille Källe
12 nov Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00-19.00
10 nov Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
07 nov Piimavärvi koolitus “Kell” Seltsimaja kell 12.00-17.00, koolitaja Mariliis Kitsapea varn.ee perenaine
05 nov Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00-19.00
03 nov Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00

Oktoober 2020

30 okt Haapsalu salli kudumise õpituba (esimene moodul) Seltsimajas kell 19.00-21.00 Juhendab Pille Källe
29 okt Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
29 okt Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00-19.00
29 okt Halloweeni pidu Seltsimajas kell 16.00-18.00
27 okt Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
27 okt Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
27 okt Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
24 okt Seltsimaja on broneeritud alates kella 15.00-st
22 okt Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
22 okt Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00-19.00
20 okt Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
20 okt Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
20 okt Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
20 okt Skaudtide OK kohtumine Seltsimajas kl 18.30
17 okt Leedide koolitus (preilidele ja naistele) Seltsimajas kell 11.00-13.30 koolitaja Maimu Hint
15 okt Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
13 okt Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
13 okt Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
13 okt Skaudtide OK kohtumine Seltsimajas kl 18.30
13 okt Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
08 okt Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
08 okt Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00-19.00
06 okt Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
06 okt Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
06 okt Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
05 okt Vabaühenduste ümarlaud Seltsimajas kell 18.00
03 okt Tooli renoveerimise töötuba Seltsimajas kell 12.00
01 okt Skautide Hunduring Seltsimajas kell 18.00-19.00

September 2020

29 sept Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
29 sept Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
27 sept Koos kokkamine sügisandidest
Seltsimajas kl 12.00-14.00
24 sept Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
22 sept Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
22 sept Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
18 sept Seltsimaja on broneeritud
17 sept Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
15 sept Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
15 sept Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
15 sept Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
13 sept Jumping proovitrenn SELTSIMAJAS kl 19.00-20.00
10 sept Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
08 sept Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
08 sept Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
08 sept Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
03 sept Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
01 sept Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
01 sept Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
01 sept Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45

August 2020

04 august Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
11 august Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
18 august Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
18 august Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
22 august Seltsimaja on broneeritud alates kl 15.00
25 august Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
30 august Etendus “Pipi läheb kooli” ja hoovikohvik Tõllakuuris kl 15.00-16.00

Juuli 2020

07 juuli Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
07 juuli Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
12 juuli Otsingukoerte Klubi koolitus kl 10.00-13.00
14 juuli Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
14 juuli Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
21 juuli Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
28 juuli Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30

Seltsimaja perenaine on suvepuhkusel 13.juuli-09.august 2020

Juuni 2020

30 juuni Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
30 juuni Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
30 juuni Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45 25 juuni Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30 16 juuni Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
16 juuni Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
16 juuni Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
16 juuni Eestimaa Looduse Fondi giidide koolitus Seltsimajas kl 17.00
11 juuni Raamatuesitlus koos praktiliste nõuannetega – “Imeline valuvaigisti alternatiivsete meetoditega”, autor Blanka Jaansalu-Pukspuu Seltsimajas kl 19.00
10 juuni Skaudisalga Hundud koondus Seltsim. kl 17.00
09 juuni Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
09 juuni Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
04 juuni Skaudisalga Hundud koondus Seltsim. kl 17.00 02 juuni Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
02 juuni Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
02 juuni Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45

Mai 2020

27 mai Skaudisalga Hundud koondus Seltsim. kl 17.00 26 mai Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
26 mai Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
26 mai Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
18 mai Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
18 mai Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
18 mai Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
Eriolukord Eestis kestis kuni 17.05.2020

Aprill 2020

Seoses eriolukorraga Eestis ja maailmas huvitegevust ja üritusi ei toimu.

Märts 2020

31 märts Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
31 märts Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
31 märts Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
31 märts Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
30 märts Liikumisteraapia Tõllakuuris kl 17.00-18.00
29 märts Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00
28 märts Seltsimaja broneeritud
26 märts Taiji Tõllakuuris kl 19.00-21.00
26 märts Sisekaemus”Lapsepõlve radadel”Selts.kl 18.30
26 märts Skaudisalga Hundud koondus Seltsim. kl 17.00
24 märts Keraamikaring Seltsimajas 19.00-20.30
24 märts Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
24 märts Jooga Tõllakuuris 18.45-19.45  
24 märts Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
23 märts Liikumisteraapia Tõllakuuris kl 17.00-18.00  
23 märts HVAKN korralduskoosolek Seltsimajas kl 18.30
22 märts Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00
21 märts Seltsimaja broneeritud
19 märts Sisekaemus”Lapsepõlve radadel”Selts.kl 18.30
19 märts Taiji Tõllakuuris kl 19.00-21.00
19 märts Skaudisalga Hundud koondus Seltsim. kl 17.00
17 märts Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
17 märts Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
17 märts Keraamikaring kl 19.00-20.30
18 veebr Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
16 märts Liikumisteraapia Tõllakuuris kl 17.00-18.00
15 märts Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00
15 märts Skautide koondus Seltsimajas kl 17.00-20.00
13 märts Väikelastevõimlemine Tõllakuuris kl 18.30
12 märts Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
12 märts Sisekaemus “Lapsepõlve radadel”Selts.kl 18.30
12 märts Skaudisalga Hundud koondus Selts. kl 17.00
10 märts Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
10 märts Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
10 märts Keeraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
10 märts Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
09 märts Liikumisteraapia Tõllakuuris kl 17.00-18.00
08 märts Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00
08 märts Seltsimaja broneeritud
07 märts Loeng/Praktikate seeria “Emaroll peensagedustes” Tõllakuuris kl 11.00-17.30
05 märts Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
05 märts Sisekaemus “Lapsepõlve radadel” kl
03 märts Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
03 märts Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
03 märts Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
03 märts Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
02 märts Liikumisteraapia Tõllakuuris kl 17.00-18.00
01 märts Skautide koondus Seltsimajas kl 17.00-20.00
01 märts Jumping Tõllakuuris kl 18.45-19.45

Veebruar 2020

27 veebr Taiji Tõllakuuris kl 19.00-21.00
27 veebr Skaudisalga Hundud koondus Seltsim. kl 17.00
25 veebr Keraamikaring Seltsimajas 19.00-20.30
25 veebr Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
25 veebr Jooga Tõllakuuris 18.45-19.45  
25 veebr Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00  
23 veebr Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00
22 veebr Tordi töötuba Seltsimajas kl 10.00-14.00
21 veebr Öölaulupidu Tõllakuuris algusega kl 18.00
20 veebr Skaudisalga Hundud koondus Seltsim. kl 17.00
20 veebr Taiji Tõllakuuris kl 19.00-21.00
19 veebr Rahvatantsu lisatrenn kl 17.00-18.30
18 veebr Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
18 veebr Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
18 veebr Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
18 veebr Keraamikaring kl 19.00-20.30
17 veebr Liikumisteraapia Tõllakuuris kl 17.00-18.00
16 veebr Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00
16 veebr Makramee õpituba Seltsimajas kl 11.00-14.00
16 veebr Skautide koondus Seltsimajas kl 17.00-20.00
14 – 16 veebr Laste laager Tõllakuuris kl 18.00-9.30
14 veebr Sõbrapäeva pidu Seltsimajas kl 15.00-17.00
13 veebr Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
13 veebr Sisekaemus “Lapsepõlve radadel”Selts.kl 18.30
11 veebr Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
11 veebr Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
11 veebr Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
11 veebr Keeraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
10 veebr Liikumisteraapia Tõllakuuris kl 17.00-18.00
09 veebr Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00
08 veebr Rahvatantsu lisatrenn Tõllakuuris kl 14.00-16.00
08 veebr Seltsimaja broneeritud
07 veebr Väikelastevõimlemine Tõllakuuris kl 18.30-19.30
06 veebr Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
04 veebr Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
04 veebr Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
04 veebr Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-21.00
04 veebr Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
02 veebr Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00
02 veebr Skautide koondus Seltsimajas kl 17.00-20.00
02 veebr Teipimistehnika töötuba Seltsim. kl 12.00-14.00
01 veebr Rahvatantsu lisatrenn Tõllakuuris kl 14.00-16.00

Jaanuar 2020

30 jaan Taiji Tõllakuuris kl 19.00-21.00
28 jaan Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
28 jaan Jooga Tõllakuuris 18.45-19.45  
28 jaan Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
26 jaan Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00
26 jaan Kristallireiki Seltsimajas kl 12.00-15.00
23 jaan Taiji Tõllakuuris kl 19.00-21.00
21 jaan Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
21 jaan Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
21 jaan Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
21 jaanuar Keraamikaring kl 19.00-20.30
19 jaan Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00
19 jaan Kristallireiki Seltsimajas kl 12.00-15.00
18 jaan Seltsimaja broneeritud
16 jaan Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
14 jaan Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
14 jaan Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
14 jaan Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
14 jaan Keeraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
12 jaan Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00
10 jaan Tabasalu kammerkoori uusaastapidu Seltsimajas
09 jaan Taiji Tõllakuuris kl 19.00-20.00
07 jaan Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00-18.00
07 jaan Helirännak Tõllakuuris kl 20.00-21.00
07 jaan Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00-20.30
07 jaan Jooga Tõllakuuris kl 18.45-19.45
05 jaan Jumping tõllakuuris kl 18.00-19.00

Detsember 2019

20 dets kl 9.45 Seltsimaja bron jõulupidu
19 dets kl 18.00 Seltsimajas Tibutare Jõulupidu
19 dets kl 9.45 Seltsimaja bron jõulupidu kl 9.45- 14.00
18 dets kl 9.45 Seltsimaja bron jõulupidu kl 9.45
17 dets kl 11 Seltsimaja bron/ piparkoogid
17 dets 16.00 Rahvatants tõllakuuris
17 dets kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
17 dets 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
14 dets kl 10.00 Seltsimaja broneeritud
13 dets Seltsimajas SULO kl 19.00
12 dets kl 19 Taiji Tõllakuuris kl 19.00
11 dets Rahvatants kl 17.00 Tõllakuuris
10 dets 16.00 Rahvatants tõllakuuris
10 dets kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
10 dets 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
08 dets Kristallireiki seltsimajas kl 12-15
08 dets Judo võistlused Tõllakuuris kl 11-14
07 dets JÕULULAAT Tõllakuuris kl 11-14
05 dets kl 19.00 Taiji Tõlalkuris kl 19.00
03 dets 16.00 Rahvatants tõllakuuris
03 dets kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
03 dets 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
01 detsember  Kristallireiki Seltsimajas kl 12-15
01 detsember  Jumping tõllakuuris kl 18.00
November
28 nov Taiji Tõllakuuris kl 19.0
26 nov Keraamika seltsimajas kl 19.00
26 nov 16.00 Rahvatants tõllakuuris
26 nov kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
26 nov 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
25 nov Seltsimaja bron alates 17.00
24 nov Jumping tõllakuuris kl 18.00
24 nov Kristallireiki seltsimajas 12-15
21 nov Taiji Tõllakuuris kl 19.00
19 nov Keraamika seltsimajas kl 19.00
19 nov 16.00 Rahvatants tõllakuuris
19 nov kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
19 nov 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
17 nov Jumping tõllakuuris kl 18.00
17 nov Kristallireiki seltsimajas 12-15
14 nov Taiji Tõllakuuris kl 19.00
12 nov Keraamika seltsimajas kl 19.00
12 nov 16.00 Rahvatants tõllakuuris
12 nov kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
12 nov 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
07 nov Keraamika seltsimajas kl 19.00
07 nov Isadepäeva kontsert Tõllkuuris kl 17.30
06 nov Taiji Tõllakuuris kl 19.00
05 nov Keraamika seltsimajas kl 19.00
05 nov 16.00 Rahvatants tõllakuuris
05 nov kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
05 nov 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
03 nov Jumping tõllakuuris kl 18.00
03 nov Kristallireiki seltsimajas 12-15
02 november Reisijutuõhtu seltsimajas kl 17.00
https://www.facebook.com/events/522137198581996/

Oktoober
31 oktoober Taiji Tõllakuuris kl 19.00
30 oktoober Rahvatants Tõllakuuris
29 oktoober kl 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
29 oktoober kl 19.00 Keraamika Seltsimajas
29 oktoober kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
29 oktoober 16.00 Rahvatants tõllakuuris
27 oktoober Jumping Tõllakuuris kl 18.00
27 oktoober Kristallireiki seltsimajas kl 12-15
24 oktoober Taiji Tõllakuuris kl 19.00
23 oktoober 16.00 Rahvatants tõllakuuris
22 oktoober kl 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
22 oktoober kl 19.00 Keraamika Seltsimajas
22 oktoober kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
22 oktoober Rahvatants (lapsevanemad) tõllakuuris kl 16.00
20 oktoober jumping tõllakuuris kl 18.00
20 oktoober Kristallireiki seltismajas kl 12-15
18-20 oktoober KOOLIVAHEAJA MINILAAGER tõllakuuris
18 oktoober seltsimaja broneeritud kuni 02.00
17 oktoober Taji tõllakuuris kl 19.00
17 oktoober VÄÄNA-JÕESUU KOOLI ÕPPEPÄEV Seltsimajas ja Jahimajas
16 oktoober Rahvatants (õpetajad)Tõllakuuris kl 16.00
15 oktoober kl 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
15 oktoober kl 19.00 Keraamika Seltsimajas
15 oktoober kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
15 oktoober Rahvatants (lapsevanemad) tõllakuuris kl 16.00
14 oktoober sulgpall tõllakuuris
13 oktoober Jumping tõllakuuris kl 18.00
13 oktoober Kristallireiki seltsimajas 12-15
10 oktoober Taiji tõllakuuris kl 19.00
09 oktoober sulgpall tõllakuuris kl 18
08 oktoober Keraamika seltsimajas kl 19.00
08 oktoober Gongimeditatsioon tõllakuuris kl 19.45
08 oktoober Jooga tõllakuuris kl 18.30
08 oktoober Rahvatants tõllakuuris kl 17
07 oktoober Sulgpall tõllakuuris kl 18
06 oktoober Jumping tõllakuuris kl 18.00
06 Oktoober Kristallireiki seltsimajas kl 12-15
04 oktoober Seltsimaja broneeritud
03 oktoober Taiji tõllakuuris kl 19.00
02 oktoober Tõllakuuris filmivõtted
02 oktoober Vääna Mõisakooli 5 j 6 klass seltsimajas
01 oktoober Jooga ERANDKORRAS Vääna-Jõesuu koolimajas kl 18.30
01 oktoober kl 19 Keraamika seltsimajas kl 19
01 oktoober Vääna Mõisakooli 5 j 6 klass seltsimajas
01 oktoober filmivõtted tõllakuuris

September

29 September Kristallireiki Seltsimajas kl 12-15
28 September Seltsimaja broneeritud
26 September kl 19.00 Taiji Tõllakuuris
24 september kl 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
24 september kl 19.00 Keraamika Seltsimajas
24 september kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
22 September kl 11-15 Kristallireiki Seltsimajas
19 September kl 19.00 Taiji Tõllakuuris
18 september 18.00 Sulgpall Tõllakuuris
17 september kl 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
17 september kl 19.00 Keraamika Seltsimajas
17 september kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
16 september kl 19.30 KÜ Tiigi tee 2 koosolek
15 september kl 19.00 JUMPING lisatrenn Tõllakuuris
15 september kl 18.00 JUMPING Tõllakuuris
12 September kl 19.00 Taiji Tõllakuuris
11 september sulgpall tõllakuuris kl 18
10 september kl 19.45 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
10 september kl 19.00 Keraamika Seltsimajas
10 september kl 18.30 Jooga Tõllakuuris
08 September kl 17.00Jumping näidistreening Tõllakuuris
08 September kl 18.00 Jumping näidistreening II Tõllakuuris
08 September kl 12-15 Kristallireiki seltsimajas
05 September kl 19.00 Taiji Tõllakuuris
04 september kl 18.30 Sulgpall Tõllakuuris
03 september kl 19.30 Gongimeditatsioon Tõllakuuris
03 september kl 19.00 Keraamika Seltsimajas
03 september kl 18.30 Jooga Tõllakuris
01 september kl 12-15  Kristallireiki Seltsimajas

Juuli

14 Juuli  kl 17.00 Tõllakuuri Laululaval Piip ja Tuut püstijalakomöödias LOOMAD

Juuni

05-06 juuni tõllakuur broneeritud
29 juuni Seltsimaja broneeritud
19 juuni keraamikaring Seltsimajas kl 19
18 juuni hooaja viimane jooga tõllakuuris kl 19
11 juuni jooga tõllakuuris kl 19
12 juuni keraamikaring Seltsimajas kl 19
06 juuni Seltsimajas laste suvelaager
05 juuni keraamikaring Seltsimajas kl 19
04 juuni jooga Tõllakuuris kl 19

Mai
NB! Taiji puhkab!
29 mai Seltsimaja broneeritud. Vallavalitsuse koosolek
26 mai Plaadikoogid ja muffinid, koolitus Seltsimajas kl 17.00
24 mai Skaudid Seltsimajas
22 mai keraamika Seltsimajas kl 19
21 mai Jooga Tõllakuuris kl 19
18 mai Seltsimaja broneeritud
14 mai Jooga Tõllakuuris kl 19
10 mai Mõisakooli Kevadkontsert Tõllakuuris
08 mai keraamika Seltsimajas kl 19
07 mai  17.00 Rahvatants Tõllakuuris
07 mai Jooga Tõllakuuris kl 19
04 mai Tõllakuuris KARATEKLUBI KIMURA SHUKOKAI võistlused
02 mai Taiji treening Tõllakuuris kl 19

Aprill
30 aprill Jooga Tõllakuuris kl 19
26 aprill Seltsimaja broneeritud
25 aprill Taiji Tõllakuuris kl 19
24 aprill sulgpall bron Tõllakuuris kl 18
24 aprill Keraamika seltsimajas kl 19
23 aprill  kl 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
23 aprill Jooga Tõllakuuris kl 19
19 aprill Seltsimaja broneeritud
18 aprill Taiji Tõllakuuris kl 19
17 aprill Keraamika seltsimajas kl 19
17 aprill sulgpall bron Tõllakuuris kl 18
16 aprill  kl 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
16 aprill Jooga Tõllakuuris kl 19
15 aprill  kl 19 sulgpall bron Tõllakuuris
14 aprill Pirukakoolitus. Kevadpühade eelne pirukate õpituba
13 aprill Seltsimaja broneeritud
11 aprill Taiji Tõllakuuris kl 19
10 aprill Keraamika seltsimajas kl 19
10 aprill sulgpall bron Tõllakuuris kl 18
09 aprill  kl 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
09 aprill Jooga Tõllakuuris kl 19
08 aprill  kl 19 sulgpall bron Tõllakuuris
04 Taiji Tõllakuuris kl 19
03 aprill Keraamika seltsimajas kl 19
03 aprill sulgpall bron Tõllakuuris kl 18
02 aprill Joogat EI TOIMU
02 aprill  kl 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
01 aprill  kl 19 sulgpall bron Tõllakuuris

Märts
29 märts Ilukoolitus Seltsimajas kl 18.00
28 Taiji Tõllakuuris kl 19
27 märts Keraamika seltsimajas kl 19
27 märts sulgpall bron Tõllakuuris kl 18
26 märts  kl 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
26 märts kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
25 märts  kl 19 sulgpall bron Tõllakuuris
22 märts kl 19 Vääna VTÜ koosolek Seltsimajas
21 märts kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
20 märts Keraamika seltsimajas kl 19
20 märts sulgpall bron Tõllakuuris kl 18
19 märts  kl 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
19 märts kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
18 märts Harku valla avatud külade nädala koosolek Seltsimajas kl 18.30
18 märts  kl 19 sulgpall bron Tõllakuuris
14 märts Taiji Tõllakuuris kl 19
13 märts Keraamika seltsimajas kl 19
13 märts sulgpall bron Tõllakuuris kl 18
12 märts  kl 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
12 märts kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
11 märts  kl 19 sulgpall bron Tõllakuuris
07 märts Taiji Tõllakuuris kl 19
06 märts Seltsimaja broneeritud
06 märts  kl 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
06 märts kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
06 märts sulgpall bron Tõllakuuris kl 18
05 märts Keraamika seltsimajas kl 19
05 märts Jooga Tõllakuuris kl 19
04 märts  kl 19 sulgpall bron Tõllakuuris

Veebruar 2019
27 Keraamika Seltsimajas kl 19.00
26 veebruar  17.00 Rahvatants Tõllakuuris
26 veebruar kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
25 veebruar  kl 19 sulgpall bron Tõllakuuris
21 veebruar TÕRVIKURONGKÄIK ja laulu-ja tantsupidu Tõllakuuris kl 19.00
20 veebruar  kl 19 sulgpall bron Tõllakuuris
20 Keraamika Seltsimajas kl 19.00
19 veebruar kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
19 veebruar 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
17 veebruar Mütside ja lillede viltimine seltsimajas kl 12.00
14 veebruar Taiji Tõllakuuris kl 19.00
13 veebruar sulgpall bron Tõllakuuris
13 Keraamika Seltsimajas kl 19.00
12 veebruar 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
12 veebruar kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
11 veebruar sulgpall bron Tõllakuuris
07 veebruar Taiji Tõllakuuris kl 19.00
06 veebruar sulgpall. bron Tõllakuuris
06 Keraamika Seltsimajas kl 19.00
05 veebruar 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
05 veebruar kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
04 veebruar sulgpall bron Tõllakuuris
03 veebruar Viha teraapia töötuba Tõllakuuris kl 17.00

Jaanuar 2019
31 jaanuar Taiji Tõllakuuris kl 19.00
30 jaanuar 4 Valla Kogu juhatuse koosolek Seltsimajas kl 18.00
30 jaanuar Keraamika Seltsimajas kl 19.00
30 jaanuar sulgpall bron Tõllakuuris
29 jaanuar 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
29 jaanuar kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
24-25 jaanuar Mängujuhtide koolitus Tõllakuuris
24 jaanuar Taiji Tõllakuuris kl 19.00
23 jaanuar Keraamika seltsimajas kl 19.00
23 jaanuar sulgpall bron Tõllakuuris
22 jaanuar 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
22 jaanuar kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
18 jaanuar seltsimaja broneeritud
17 jaanuar Taiji Tõllakuuris kl 19.00
16 jaanuar Keraamika seltsimajas kl 19.00
16 jaanuar sulgpall bron Tõllakuuris
15 jaanuar 17.00 Rahvatants Tõllakuuris
15 jaanuar kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
12 jaanuar seltsimaja broneeritud
10 jaanuar Taiji Tõllakuuris kl 19.00
09 jaanuar Keraamika seltsimajas kl 19.00
08 jaanuar 17.00 Rahvatants
08 jaanuar kl 19.00 Jooga Tõllakuuris
06 jaanuar kl 15.00 Kuuskede põletamine seltsimaja taga platsil
06 jaanuar sulgpall bron Tõllakuuris
04 jaanuar kl 15.00 Susside ja mütside viltimine seltsimajas

Detsember 2018

20 detsember kl 17.30 Okaskannel skaudid jõulupidu
20 detsember kl 10.00- 16.00 laste jõulupuu seltsimajas
19 detsember kl 10.00- 12.00 laste jõulupuu seltsimajas
18 detsember kl 10.30  Vääna mõisakooli 5 kl jõulupidu
18 detsember Jooga Tõllakuuris kl 19.00
15 detsember seltsimaja broneeritud
13 detsember Toidukoolitus seltsimajas kl 19.00
13 detsember Taiji harjutus Tõllakuuris 19.00
12 detsmeber Keraamika Seltsimajas kl 19.00
11 detsember Jooga Tõllakuuris kl 19.00
11 detsember Rahvatantsu naisrühm Tõllakuuris  kl 17.00
09 detsember seltsimaja broneeritud
09 detsember HARKU VALLA JÕULULAAT Tõllakuuris kl 12.00
08 detsember Seltsimaja broneeritud
06 detsember Taji harjutus tõllakuuris kl 19.00
05 detsember Vääna VTÜ koosolek seltsimajas kl 18.00
05 detsember Keraamika Seltsimajas kl 19.00
04 detsember Jooga Tõllakuuris kl 19.00
04 detsember Rahvatantsu naisrühm Tõllakuuris  kl 17.00
02 detsember Tõllakuuris KARATEKLUBI KIMURA SHUKOKAI võistlused

November 2018

29 november Taji Tõllakuuris kl 19.00
28 November Keraamika Seltsimajas kl 19.00
27 november Rahvatantsu naisrühm Tõllakuuris  kl 17.00
27 november Jooga Tõllakuuris kl 19.00
25 november Kringli küpsetamise töötuba Seltsimajas kl Juhendab Helve Lõokene
22 november Taji Tõllakuuris kl 19.00
21 November Keraamika Seltsimajas kl 19.00
20 november Rahvatantsu naisrühm Tõllakuuris  kl 17.00
20 november Jooga Tõllakuuris kl 19.00
18 november Susside ja lillede viltimise koolitus Seltsimajas kl 11.00 juhendab Ene Õunapuu https://www.facebook.com/events/279430022899674/
15 november Taiji Tõllakuuris kl 19.00
13 november Rahvatantsu naisrühm Tõllakuuris  kl 17.00
13 november Jooga Tõllakuuris kl 19.00
08 november Taji Tõllakuuris kl 19.00
07 November Keraamika Seltsimajas kl 19.00
06 november Rahvatants Tõllakuuris  kl 17.00
06 november Jooga tõllakuuris kl 19.00
04 november Harku valla noortevolikogu seltsimajas kl 19.00
01 novemberTaiji tõllakuuris kl 19.00

Oktoober 2018

01 oktoober Harku valla Noortevolikogu kl 20.00 seltsimajas
02 oktoober Rahvatants tõllakuuris kl 17.00
02 oktoober Jooga tõllakuuris kl 19.00
03 oktoober Keraamika seltsimajas
04 oktoober Taiji tõllakuuris
08 oktoober RAM kontsert tõllakuuris kl 10.20
09 oktoober rahvatants tõllakuuris kl 17.00
09 oktoober Jooga tõllakuuris kl 19.00
10 oktoober Taiji tõllakuuris kl 19.00
13 oktoober Seltsimaja broneeritud
16 oktoober Rahvatants tõllakuuris kl 17.00
16 oktoober Jooga tõllakuuris kl 19.00
17 oktoober Keraamika seltsimajas
18 oktoober Taiji tõllakuuris
23 oktoober Rahvatants tõllakuuris kl 17.00
23 oktoober Jooga tõllakuuris kl 19.00
24 oktoober Keraamika seltsimajas
25 oktoober Taiji tõllakuuris
29 oktoober Harku valla noortevolikogu seltsimajas kl 20.00
30 oktoober Rahvatants tõllakuuris kl 17.00
30 oktoober Jooga tõllakuuris kl 19.00
31 oktoober Keraamika seltsimajas

September 2018

04 september Rahvatants Tõllakuuris kl 17.00 UUED LIITUJAD ON OODATUD!
08 September Jumping treening tõllakuuris
09 September Skaudilaager seltsimajas
11 September Rahvatants tõllakuuris kl 17.00
11 September Jooga tõllakuuris kl 19.00
12 September Meigikoolitus seltsimajas kl 18.00
12 September Keraamika seltsimajas kl 19.00
13 September Taji tõllakuuris kl 19.00
16 September Jumping tõllakuuris kl 19.00
18 september Jooga tõllakuuris kl 19.00
18 September rahvatants tõllkuuris kl 17.00
19 September Keraamika seltsimajas kl 19.00
19 September Wellness kehakoolitus seltsimajas – JÄÄB ÄRA!
20 September Taiji tõllakuuris kl 19.00
25 September Jooga tõllakuuris kl 19.00
25 September Rahvatants tõllakuuris kl 17.00
26 September keraamika seltsimajas kl 19.00
27 September Taiji tõllakuuris kl 19.00
27 September Meigikoolitus Seltsimajas kl 19.00

August

21 august KÜ Tiigi tee 1 üldkoosolek
22 august Vääna VTÜ üldkoosolek kl 18.00
25 august Seltsimaja broneeritud
28 august Harku valla haridusjuhtide arenguseminar

Juuli

Seltsimaja puhkab

Juuni

23 juuni kl 19.00 Vääna Jaanituli Tall-Tõllakuuri juures

Mai 2018

2 mai Taiji Tõllakuuris
3 mai Jooga Tõllakuuris
3 mai keraamika Seltsimajas
4 mai Nõmme folgiringi kevadkontsert Tõllakuuris
5 mai TALGUPÄEV Seltsimaja juures
9 mai Taiji Tõllakuuris
9 mai Keraamikaring Seltsimajas
10 mai Jooga Tõllakuuris
10 mai osalemine Vabaühenduste Ümarlaual Murastes
14 mai Eeterlike õlide valmistamise koolitus Seltsimajas kl 18
16 mai Keraamikaring Seltsimajas
16 mai Taiji Tõllakuuris kl 19
17 mai jooga Tõllakuuris kl 19.45
17 mai Vääna Mõisakooli kevadkontsert Tõllakuuris
22 mai VTÜ üldkoosolek Seltsimajas kl 18
23 mai Meigikoolitus Seltsimajas
23 mai Taiji Tõllakuuris
23 mai Keraamikaring Seltsimajas
24 mai Jooga Tõllakuuris kl 19.45
25 mai laste päevalaager
30 mai laste päevalaager
30 mai Taiji Tõllakuuris
31 mai Jooga tõllakuuris kl 19.45

Aprill 2018

2 aprill Mõisakooli 2 klassi keraamikaõpe Seltsimajas
3 aprill Mõisakooli 3 klassi keraamikaõpe Seltsimajas
4 aprill Vääna VTÜ koosolek Seltsimajas kl 19
5 aprill Mõisakooli 1 klassi keraamikaõpe
10 aprill Mõisakooli 4 ja 6 klassi keraamikaõpe
11 aprill Jumestuskoolitus Seltsimajas kl 18.30
11 aprill keraamikaring Seltsimajas
11 aprill Taiji Tõllakuuris kl 19.30
12 aprill Jooga Tõllakuuris kl 19.45
15 aprill karateklubi KSI karatevõistlus kl 11.00
17 aprill Mõisakooli 5 klass keraamika Seltsimajas
18 aprill keraamikaring Seltsimajas
18 aprill Taiji Tõllakuuris kl 19.00
19 aprill Jooga Tõllakuuris kl 19.45
20 aprill Seltsimaja broneeritud al 17.00
22 aprill Skaudipäev
24 – 25 aprill Tõllakuur broneeritud rahvatantsutreeninguteks kl 11- 17
25 aprill Taiji Tõllakuuris kl 19.00
26 aprill Jooga Tõllakuuris kl 19.45

Märts 2018

1 märts Jooga tõllakuuris kl 19.45
5 märts Adra ks koosolek Seltsimajas
7 märts Naiste Ilukoolitus Seltsimajas  18.30
7 märts Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00
7 märts Taiji Tõllakuris
8  märts Jooga tõllakuuris kl 19.45
14 märts Taiji tõllakuuris kl 19.30
15 märts Keraamikaring Seltsimajas kl 19.45
21 märts Taiji tõllakuuris kl 19.30
22 märts Jooga tõllakuuris kl 19.45
23 märts Seltsimaja broneeritud
25 märts skaundikoondus Seltsimajas
28 märst Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00
28 märts Taiji tõllakuuris kl 19.30
29 märts Jooga Tõllakuuris kl 19.45

Veebruar 2018

1 veebruar Jooga tõllakuuris kl 19.45
7 veebruar Taiji tõllakuuris kl 19.30
7 veebruar Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00
8 veebruar Jooga tõllakuuris kl 19.45
14 veebruar Taiji tõllakuuris kl 19.30
15 veebruar Joogatõllakuuris kl 19.45
21 veebruar Taiji tõllakuuris kl 19.30
22 veebruar ÖÖLAULUPIDU Tõllakuuris kl 19.00
21 veebruar Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00
28 veebruar Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00
28 veebruar Taiji tõllakuuris kl 19.30

JAANUAR 2018

3 jaanuar Taiji tõllakuuris kl 19.30
4 jaanuar Vääna VTÜ juhatuse koosolek kl 18.00
5 jaanuar Seltsimaja broneeritud
7 jaanuar KUUSKEDE PÕLETAMINE  Seltsimaja taga kl 16.00
8 jaanuar Adra külaseltsi koosolek Seltsimajas
9 jaanuar Skaudikoondus Seltsimajas
10 jaanuar Taiji tõllakuuris kl 19.30
10 jaanuar Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00
12 jaanuar Seltsimaja broneeritud
17 jaanuar Keraamikaring kl 19.00
23 jaanuar Skaudikoondus
24 jaanuar Taiji tõllakuuris kl 19.30
24 jaanuar Keraamikaring Seltsimajas kl 19.00
31 jaanuar Keraamikaring kl 19.00
31 jaanuar Taiji tõllakuuris kl 19.30

DETSEMBER

3 detsember – Pilates Tõllakuuris kl 17.00
5 detsember – Skaudikoondus seltsimajas
6 detsember – keraamikaring seltsimajas kl 19.00
6 detsember – Taiji treening Tõllakuuris kl 19.30
7 detsember – Jooga Tõllakuuris kl 19.45
8 detsember – Toidukooitus seltsimajas
9 detsember – Harjumaa Keelpilliorkestri kontsert Tõllakuuris kl 15.00
9 detsember – seltsimaja broneeritud
10 detsember – Harku valla JÕULULAAT Tõllakuuris kl 12-16
13 detsember – Keraamikaring seltsimajas
14 detsember – Nelja Valla Kogu üldkoosolek Tõllakuuris kl 18.00
15 detsember – Harku valla kodulaste jõulupidu kl 11.00 Tõllakuuris
15 detsember – Seltsimaja broneeritud
18 detsember – Seltsimaja broneeritud
19 detsember – Seltsimaja broneeritud
20 detsember – Seltsimaja broneeritud

NOVEMBER

2 november –  Vinyasa jooga tõllakuuris kl 19.45
UUDIS! 4 november – Tõllakuuris Taiji treeningu esitlus!
4 november – Seltsimajas Eesti Otsingukoerte klubi koosolek 9.30-11.30
5 november – Adra külaseltsi koosolek Seltsimajas kl 11.00-13.00
5 november – Pilates tõllakuuris kl 17.00
7 november – Vääna mõisakooli 3 klass keraamikaringis
7 november – skaudikoondus
8 november – keraamikaring
9 november – Vinyasa jooga tõllakuuris kl 19.45
10 november – Eesti 100 tort raamatu pildistamine
12 november – Pilates tall-tõllakuuris kl 17
14 november – keraamikaring seltsimajas
14 november – skaudikoondus
16 november – Vinyasa jooga tõllakuuris kl 19.45
21 november – skaudikoondus
22 november – keraamikaring seltsimajas
23 november – Vinyasa jooga tõllakuuris kl 19.45
28 november – keraamikaring seltsimajas
28 november – skaudikoondus
30 november – Vinyasa jooga tõllakuuris kl 19.45

OKTOOBER

3 oktoober – kl 10.30- 16.00 seltsimaja boneeritud
3 oktoober – skaudikoondus
3 oktoober – keraamikaring
5 oktoober – Vinyasa jooga tõllakuuris kl 19.45
6-9 oktoober – laste spordilaager tõllakuuris
8 oktoober – Pilates tõllakuuris kl 17
10 oktoober – skaudikoondus
11 oktoober – keraamika
12 oktoober – Vinyasa jooga tõllakuuris kl 19.45
17 oktoober – skaudikoondus
17 oktoober – keraamikaring kl 18
19 oktoober – Vinyasa jooga tõllakuuris kl 19.45
21-11 oktoober – skautide laager seltsimajas
24 oktoober – skaudikoondus
25 oktoober – keraamikaring
26 oktoober – Vinyasa jooga tõllakuuris kl 19.45
31 oktoober – skaudikoondus

SEPTEMBER

3 september – Vääna mõisa pargis eesti toidu kuu avamine. Seltsimaja töötuba ´Eesti köök moodsal moel´

5 september – keraamikaring kl 18.00
5 september – skaudikoondus seltsimajas kl 18.00
7 september – Vinyasa jooga tall -tõllakuuris kl 19.45
12 september – skaudikoondus
13 september – keraamikaring kl 18.00
14 september – Vinyasa jooga tall-tõllakuuris kl 19.45
17 september – Pilates tall-tõllakuuris kl 17
19 september – keraamikaring kl 18
19 september – skaudikoondus
24 september – Pilates tall-tõllakuuris kl 17
26 september – skaudikoondus
27 september – keraamikaring kl 18
30 september – SÜGISLAAT Tõllakuuris kl 12.00

AUGUST

16 August – Kontsert – helirännak ´Minu süda, taevas ja maa´ Vääna mõisa pargis kl 19.00

JUULI

19-23 juuli Eesti võrkpallikoondise valikmängud Belgias. Ühisvaatamine

24 Juuni – HARKU VALLA KÜLADE PÄEV JA JAANITULI VÄÄNA MÕISA PARGISJUUNI

MAI

2 mai  – Keraamikaring
2 mai – skaudikoondus
7 mai – Pilates tall-tõllakuuris
9 mai – Keraamikaring
9 mai – skaudikoondus
18 mai  – Naisteklubi
16 mai – skaudikoondus Seltsimajas
16 mai – keraamikaring
23 mai -skaudikoondus
23 mai – keraamikarinng
21 mai  – Pilates tall-tõllakuuris
23 mai – skaudikoondus
29 mai – Harku valla vabaühenduste ümarlaud Seltsimajas

APRILL

2 aprill  – Pilates tall-tõllakuuris
5 aprill – keraamikaring
8 aprill – kl 12.00 Adra Külaseltsi koosolek
9 aprill – kell 15.00 Saue Seeniorteatri etendus “Uljas neitsi”
9 aprill  – Pilates tall-tõllakuuris
11 aprill – skaudikoondus Külakojas
11 aprill – keraamikaring
14 aprill  Külakoda broneeritud
15 aprill – Külakoda broneeritud
16 aprill – Külakoda broneeritud
16 aprill  – Pilates tall-tõllakuuris
19 aprill – keraamikaring
18 aprill – skaudikoondus
23 aprill  – Pilates tall-tõllakuuris
25 aprill – keraamikaring
25 aprill – skaudikoondus
30 aprill  – Pilates tall-tõllakuuris

MÄRTS

4 märts – Külakoda broneeritud
5 märts – Pilates tall-tõllakuuris
7 märts – skaudikoondus Külakojas
9 märts – keraamikaring
11 märts – Naistepäevapidu SULOga
14 märts – skaudikoondus
14 märts – keraamikaring
18 märts – Külakoda broneeritud
21 märts – skaudikoondus
22 märts – keraamikaring
25 märts – Külakoda broneeritud
28 märts – keraamikaring
28 märts – skaudikoondus

VEEBRUAR
5 veebruar – pilates tall-tõllakuuris kl 17.00
7 veebruar – skaudikoondus Külakojas
8 veebruar – kell 19-21 keraamikaring
10 veebruar – TOIDUKOOLITUS
12 veebruar – pilates tall-tõllakuuris kl 17.00
14 veebruar – kell 19-21 keraamikaring
14 veebruar – skaudikoondus Külakojas
19 veebruar – pilates tall-tõllakuuris kl 17.00
21 veebruar – skaudikoondus Külakojas
22 veebruar – kell 19-21 keraamikaring
26 veebruar – UNENÄOPÜÜDJA töötuba Külakojas kl 16.00
26 veebruar – pilates tall-tõllakuuris kl 17.00
28 veebruar keraamikaring
28 veebruar – skaudikoondus Külakojas

JAANUAR
3 jaanuar – kell 19-21 keraamikaring
8 jaanuar – pilates tall-tõllakuuris
10 jaanuar – skaudikoondus Külakojas
11 jaanuar – kell 19.00 Vääna VTÜ koosolek
11 jaanuar – kell 19-21 keraamikaring
15 jaanuar – pilates tall-tõllakuuris
17 jaanuar – kell 19-21 keraamikaring
17 jaanuar – skaudikoondus Külakojas
21 jaanuar – broneeritud
22 jaanuar – pilates tall-tõllakuuris
24 jaanuar – skaudikoondus Külakojas
25 jaanuar – kell 19-21 keraamikaring
26 jaanuar – pilates tall-tõllakuuris
27-28 jaanuar Külakoda broneeritud
31 jaanuar – skaudikoondus Külakojas

DETSEMBER

1 detsember – keraamikaring
2 detsember IV klassi jõulupidu
3 detsember – Harku valla jõululaat tall-tõllakuuris
4 detsember – III klassi jõulupidu
6 detsember – skaudikoondus
7 detsember – laste korvpallitreenind tall-tõllakuuris (Chris Moore)
8 detsember – II klassi jõulupidu
8 detsember – keraamikaring
11 detsember – pilates tall-tõllakuuris
13 detsember – skaudikoondus
14 detsember – laste korvpallitreening tall-tõllakuuris (Chris Moore)
14 detsember – skautide jõulupidu
15 detsember – keraamikaring
16 detsember – bron. laste jõuluüritus
18 detsember – pilates tall-tõllakuuris
19 detsember -bron. laste jõuluüritus
20 detsember – bron. laste jõuluüritus
21 detsember – bron. laste jõuluüritus
22 detsember – keraamikaring
21 detsember – kooli töötajate jõuluüritus